Honoru karty FitProfit
Honorujemy karty OK SYSTEM

Masaż odpręża, leczy, usprawnia!

Masaż leczniczy – klasyczny

To najpopularniejsza forma masażu. Uważany jest za najskuteczniejszy z pośród wszystkich masaży w leczeniu chorób narządu ruchu. To doskonała metoda walki z bólem, napiętymi mięśniami, stresem, stanami pourazowymi. Dodatkowo odpręża i relaksuje po wysiłku fizycznym.


Masaż relaksacyjny

Delikatny masaż z użyciem technik masażu klasycznego posiadający wspaniałe właściwości relaksacyjne likwidujące wszelkie oznaki stresu. Pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu. Zostawia niezapomniane uczucie lekkości i pełnej harmonii. Uznana metoda profilaktyki zdrowotnej ciała i duszy.


Masaż głęboki

Jest rodzajem terapii skupiającej się na przywracaniu prawidłowego stanu i równowagi głębokich warstw tkanki łącznej oraz mięśni. Jest skuteczny w przewlekłych stanach przeciążeniowych oraz w walce z bólem mięśniowym. Jest wskazany m. in. w przypadkach sztywności karku, w napięciach dolnego odcinka pleców. Masaż ten wykorzystuje techniki z rozluźniania mięśniowo – powięziowego, terapii punktów spustowych oraz masażu tkanki łącznej


Masaż sportowy

Masaż ten w swoich technikach podobny jest do masażu klasycznego. Wykonywany jest jednak zdecydowanie mocniej i energiczniej. Jest skuteczną metoda regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym. Wykonany przed wysiłkiem podnosi skuteczność i wydajność pracy mięśni jednocześnie w dużym stopniu zapobiega ewentualnym urazom.


Drenaż limfatyczny

Jest skuteczną metodą w walce z obrzękami. Służy poprawieniu przepływu chłonki w układzie limfatycznym, stymuluje odpływ chłonki, przyspiesza wypełnianie i opróżnianie włosowatych naczyń limfatycznych. Szczególnie wskazany po zabiegach operacyjnych, w trakcie których usunięto węzły chłonne (np. mastektomia), po schorzeniach układu żylnego, przy wrodzonych i nabytych obrzękach.


Terminy - grafik ruchomy

Zapisy na masaż od poniedziałku do piątku 08:00-20:00 tel.61 862 70 23


Zapisz się

Dobierz najlepszy karnet dla siebie i zacznij ćwiczyć z nami!

Zapisz się

Przyjdź na trening

Jesteś zainteresowany - przyjdź na trening i przekonaj się, że warto!

Zaplanuj wizytę